Pielęgnacja dla mężczyzn

W dzisiejszych czasach Panowie coraz częściej dbają o swoje ciało. Poszukują łatwego i przyjemnego sposobu by zachować zdrowy i młody wygląd. To właśnie z myślą o Was Drodzy Panowie stworzyliśmy zabiegi pielęgnacyjne pozwalające skutecznie zadbać o dobre samopoczucie i młodzieńczy wygląd.

Zabieg oczyszczania manualnego skóry połączony z masażem twarzy i odpowiednio dobraną do potrzeb skóry pielęgnacją 210,-

Zabieg nawilżająco-przeciwzmarszczkowy „instynkt mężczyzny” 190,-
Zabieg stworzony specjalnie na potrzeby męskiej skóry. Intensywnie nawilża, odżywia, energetyzuje, likwiduje podrażnienia po goleniu, chroni przed upływem czasu.

Zabieg DETAILS OF BEAUTY 130,-

Zabieg przeciwdziałający starzeniu się skóry wokół oczu i ust. W preparatach do zabiegu wykorzystano komórki macierzyste z rzadkiej odmiany szwajcarskiej jabłoni oraz najnowszej generacji składniki aktywne (retinol, heptapeptyd, wyciąg z kawioru). Zabieg pozostawia skórę wygładzoną, odżywioną i rozjaśnioną, a seria zabiegów pozwala zminimalizować zmarszczki oraz poprawić jędrność skóry wokół  oczu.

Zabieg C-VIT 160,-

Zabieg wykorzystujący przeciwzmarszczkowe i rozjaśniające właściwości witaminy C. pozostawia skórę silnie nawilżoną, rozjaśnioną
i wygładzoną. Szczególnie polecany osobom mającym problemy z cieniami i „workami” pod oczami.

Mikrodermabrazja

(korundowa lub diamentowa)

Zabieg mechanicznego złuszczania naskórka wyraźnie poprawia wygląd i funkcjonowanie skóry oraz pozwala na pozbycie się różnych problemów skóry. Mikrodermabrazja polecana jest do każdego rodzaju skóry niezależnie od wieku. Jeden zabieg wyraźnie poprawia stan skóry, ale dla uzyskania trwałych efektów konieczna jest seria zabiegów.

Twarz cena 220,00 zł w serii 180,-
Twarz, szyja cena 240,00 zł w serii 200,-
Twarz, szyja, dekolt  cena 260,00 zł w serii 220,-