Makijaż permanentny

Pływasz? Biegasz? Lubisz pospać dłużej?

Makijaż permanentny jest właśnie dla Ciebie! Zawsze wyglądasz doskonale.

Celem makijażu permanentnego jest podkreślenie w naturalny sposób piękna każdej osoby. Jest on idealnym rozwiązaniem dla osób, które mają mało czasu na tradycyjny makijaż, noszą okulary lub szkła kontaktowe, są uczulone na kosmetyki kolorowe lub chcą po prostu skorygować kształt brwi (słabe lub nieregularne), ust (zaznaczenie konturu lub wzmocnienie koloru warg) oraz podkreślić wyraz oczu („kreska” na dolnej i/lub górnej powiece). Do makijażu stosowane są maści oraz żele znieczulające, które w zupełności wystarczają do zniesienia dyskomfortu podczas zabiegu. W zależności od typu i kolorytu skóry makijaż permanentny utrzymuje się od 3 do 5 lat.

W Beauty Clinic wykwalifikowana i certyfikowana linergistka Wiola Filarska pracuje na sprzęcie PUREBEAU mobile 01 – zdobywcy złotego medalu na Międzynarodowych targach Poznańskich Beauty VISION 2009 oraz wyróżnienia na Międzynarodowych Targach Gdańskich URODA 2009 oraz urządzeniu SWISS LINER należącym do nowej generacji pośród dostępnych w pigmentacji kosmetyczno – medycznej. Oba cechuje prędkość pracy dostosowana do poszczególnych obszarów, stopnie prędkości sterowane są elektronicznie. Wyjątkowo precyzyjny bieg igieł zapewnia idealną dokładność przy barwieniu. Urządzenie PUREBEAU dodatkowo wyposażone jest w laser, który działa kojąco i regenerująco na skórę po zabiegu. Wszystkie używane materiały są używane tylko raz i po zabiegu odpowiednio utylizowane.

Barwniki Swiss Color stosowane w Instytucie zawierają mikropigmenty mineralne (nieorganiczne) doskonale tolerowane przez skórę. Są to produkty hipoalergiczne, bezpieczne dla zdrowia, poddawane stałym testom i kontroli w szwajcarskim laboratorium. Posiadają dopuszczenia i certyfikaty UE, certyfikat farmaceutyczny oraz pozytywną ocenę toksykologiczną. Nie zawierają parabenów i metali ciężkich. Jest to bardzo ważne, ponieważ są pewne i nie tracą na wartości, czyli nie zmieniają koloru z biegiem czasu. Paleta barw zawiera ponad 60 pięknych kolorów do zadań specjalnych. Dzięki bardzo dużej zawartości czystych pigmentów skracamy czas pracy i eliminujemy konieczność kolejnych zabiegów uzupełniających.

                                                            Cenik usług

Usta z wypełnienie 1000,00
Kontur ust z cieniowaniem  900,00
Kontur ust  750,00
Brwi (pełne cieniowanie)  800,00
Brwi – metoda włoskowa – microblading
 900,00
Kreski na powiekach górnych w linii rzęs  400,00
Kreski na powiekach górnych – eyeliner (dekoracyjny)  600,00
Kreski na powiekach dolnych  400,00
Kreski na powiekach dolnych wewnątrz oka  400,00
Eye light – rozświetlenie nad górną kreską  200,00
Eye light – biała kreska wewnątrz oka  400,00
Lip light – rozświetlenie ust nad górną wargą  300,00
Kreski na powiekach górnych – eyeliner i dolnych w linii rzęs  900,00
Dodatkowe pogrubienie kresek  200,00
 

 

  • Cena obejmuje wykonanie makijażu + jedną korektę po 28 dniach (o ile jest konieczność).
  • Każda kolejna korekta jest płatna 40% ceny podstawowej.
  • Zmiana koloru oznacza wykonanie zabiegu od początku i jest płatne 100%.
  • Oferujemy również szkolenia z makijażu permanentnego.