Ericson Laboratoire

to francuski lider na rynku kosmetyki profesjonalnej. Marka wykorzystuje w swoich produktach substancje o najwyższych dopuszczalnych w kosmetyce stężeniach składników aktywnych.

Produkty do pielęgnacji domowej oparte są na innowacyjnych składnikach aktywnych uzyskanych w nowoczesnych procesach ekstrakcji z substancji pochodzenia morskiego, fitobiologicznego (hormony roslinne) i biotechnicznego. Dzięki unikalnym rozwiązaniom oferowanym przez firmę, kosmetyki marki ERICSON LABORATOIRE należą do najbardziej skutecznych produktów zarówno w połączeniu z zabiegami na twarz i ciało, jaki i niezależnie w codziennym uzyciu.

W naszym Salonie wykonasz zabiegi:

FEMINITY to pielęgnacja prohormonalna; przywraca równowagę hormonalną skóry, chroni komórki macierzyste, poprzez aktywowanie podstawowych dla ich życia protein

MESO VIT to rewitalizacja; nieinwazyjna medycyna estetyczna z efektem “meso-like” (efekt zastepujący) lub dla efektu “meso-care” (efekt uzupełniający mikroostrzykiwanie praktykowane w mezoterapii)

NOVACID + to odnowa skóry; działa regenerująco i pilingująco, polecany przy braku jędrności skóry, na przebarwienia oraz blizny