RVB – Holistic Beauty

Chęć życia w zgodzie z naturą przekłada się na coraz większe zainteresowanie mądrością tradycyjnej medycyny wschodniej i holistyczną pielęgnacją. Potrzebom tym w pełni odpowiada Holistic Beauty – całościowy i nowatorski program kosmetyki profesjonalnej RVB.

Teoria Pięciu Przemian (Pięciu Elementów) podstawa medycyny chińskiej zakłada m.i n., że wszystkie aspekty rzeczywistości można przyporządkować do następujących elementów: Ogień, Woda, Ziemia, Powietrze i Eter. Siły te, regulując cykle zmian w otaczającym świecie, rządzą naszym ciałem i umysłem. Ciało jest doskonałe tylko wtedy, kiedy jest w harmonii z umysłem. RVB czyni z tej teorii podstawę filozofii innowacyjnego programu Holistic Beauty, terapii składającej się z Holistic Beauty (twarz) oraz Holistic Beauty Thay (ciało), połączonej z niezwykle bezpiecznym programem pielęgnacji dla przyszłych matek – Amma Deva.

Obie serie Holistic Beauty (twarz+ciało) nie zawierają składników z genetycznie modyfikowanych roślin (non GMO), parabenów, białka zwierzęcego, pochodnych nafty, parafiny, glikolu propylenu, SLES i SLS (detergentysyntetyczne), silikonu, , formaldehydu, pochodnychizotiazolinonu.

Holistyczna koncepcja pielęgnacji twarzy RVB wypływa i odwiecznej koncepcji Drzewa Życia – alegorii natury i nieprzerwanego przepływu energii. Zdrowa skóra twarzy odzwierciedla zrównoważoną życiową energię. Zabiegi działają na przyczyny problemów estetycznych i przywracają równowagę energetyczną. O skuteczności linii stanowią naturalne, niezwykle starannie wyselekcjonowane składniki pochodzące m.in. z serca Amazonii i ze szwajcarskich dolin, gdzie stworzono plantacje biologiczne najcenniejszych roślin. Kolejne bardzo ważne elementy koncepcji to masaż, odpowiednia muzyka, zapachy i kolory. W zabiegach wykorzystuje się szlachetne oleje, mieszanki olejków aromatycznych i oczyszczone ekstrakty z kwiatów morskich o doskonałych właściwościach anti-aging.

Zabiegi Holistic Beauty na twarz:

  • BIOHYDRA – zabieg zaspokajający pragnienie suchej skóry.

Rewolucyjnie sformułowany – spowalniając parowanie – chroni rezerwy wodne i poprawia strukturę skóry oraz wzmacnia jej funkcję, jako bariery dla doskonałego i długotrwałego nawilżania.

  • BIOAGE – odmładzające pożywienie dla skóry dojrzałej.

Zabieg przeciwzmarszczkowy, bogaty w naturalne składniki aktywne. Synergicznie ujędrnia i wzmacnia oraz zwalcza wpływy środowiska. Klinicznie przetestowane produkty, dają zadziwiające, natychmiastowe rezultaty.

  • BIOPURITY – zabieg dla czystości i równowagi skóry. Harmonizuje produkcję sebum oraz redukuje niedoskonałości skóry łagodnym działaniem mikro-ztuszczającym. Starannie sformułowany, ze składnikami nie powodującymi powstawania zaskórnikow i szczogolnio dobrzo tolerowanymi.

AMMA DEVA – program RVB dla przyszłych mam

Yam AMMA DEVA to pierwszy kompletny program pielęgnacji i dbania o zdrowie dla kobiet w  ciąży. Program składa się z sesji, porad w zakresie zdrowia i odżywiania dla dobrego samopoczucia matki i dziecka. Każda sesja to budowanie harmonii w ciele matki  wzmacnianie i napinanie tkanki, modelowanie i wygładzanie. To także masaż prenatalny wzbogacony muzyką, kolorem, zapachem, obrazem i specjalistycznymi kosmetykami Specjalnie skomponowana muzyka Amma Deva pomaga matce nawiązać kontakt dzieckiem.

HOLISTIC BEAUTY – piękno płynie z harmonii.