Comfort Body SPA

COMFORT BODY SPA

COMFORT BODY SPA

wersja ciepła   230,-

 

Termowyszczuplający zabieg stosowany przy problemach zatrzymywania wody i nadmiarem tkanki tłuszczowej.

W zabiegu wykorzystuje się dwufazowe serum (papryka, algi, bluszcz) wprowadzane przy użyciu urządzenia do masażu wibracyjnego SLIM. Serum pobudza rozbijanie i eliminowanie tłuszczu, przeciwdziała jego odkładaniu. Normalizuje masę komórek tłuszczowych, wzmacnia mikrokrążenie, poprawia elastyczność małych naczyń krwionośnych. Masaż wykonywany jest w miejscach cellulitu, depozytów tłuszczu na biodrach, brzuchu, udach.

Jako okład stosuje się maskę zawierającą m.in. borowinę, algi, glinkę zieloną. (Bioline)


COMFORT BODY SPA

wersja zimna   230,-

 

Krioujędrniający zabieg przeznaczony do rozwiązywania problemów cellulitu krążeniowego, zatrzymywania wody i depozytów tłuszczu.

Poprawia mikrokrążenie, redukuje zawartość wody w tkankach. Duża zawartość soli mineralnych i witamin zapewnia skórze nawilżenie, wysokoskoncentrowane serum (kofeina, czarna borówka, malina) wprowadzane przy użyciu urządzenia do masażu wibracyjnego SLIM, rozgrzewa i stymuluje metabolizm komórek tłuszczowych, redukuje ich zawartość, wzmacnia mikrokrążenie, poprawia elastyczność i napięcie. Masaż wykonywany jest w miejscach cellulitu, depozytów tłuszczu na biodrach, brzuchu, udach. Jako okład stosuje się maskę zawierającą m.in. borowinę, algi, glinkę białą. (Bioline)


beautyclinic